Sikeresen zárult az 53. Autóbusz Szakértői Tanácskozás
2023. október 26-án Zsámbékon tartottuk az 53. Busztanácskozást 130 regisztrált résztvevővel, 16 előadással, 4 beltéri kiállítóval és 4 kiállított autóbusszal. A tanácskozás jól tükrözte a zöld átállással kapcsolatos fejlődést. A teljes program és az előadások anyaga itt tekinthető meg: 09:40 – Megnyitó. – Prof. Takács János, a GTE elnöke 09:45 – Köszöntő. – Dr. Vincze-Pap … Olvass tovább